روش‌های ارسال‌

 مجتمع چاپ دیجیتال کوفا سعی دارد تجربه‌ای بی‌نظیر از سفارش آنلاین محصولات چاپی و سازه‌های نمایشگاهی را به مشتریان خود منتقل کند. به همین منظور در تلاشیم تا لذت خریدی متفاوت را با روش‌های گوناگون ارسال به سرتا‌سر ایران، برای شما کاربران عزیز فراهم آوریم.

روش‌های ارسال کوفا به شرح زیر است:

 

شهر تهران

 

   

 

سفارشات در شهر تهران:

1) با انتخاب گزینه "مراجعه حضوری یا ارسال پیک به مجتمع کوفا" می‌توانید به صورت حضوری یا از طریق ارسال پیک به مجتمع کوفا اقدام کرده و سفارش خود را دریافت کنید.

2) همچنین می‌توانید گزینه "ارسال توسط چاپ کوفا" را انتخاب نموده و هماهنگی‌های لازم را از طریق تماس تلفنی انجام دهید تا ما سفارش شما را برایتان ارسال کنیم. ( ارسال سفارش با توجه به وزن و نوع سفارش بوسیله امن ترین روش انجام خواهد شد و هزینه آن بر عهده سفارش دهنده می باشد.)

 

سراسر کشور (به جز شهر تهران)

در صورت ارسال سفارشات به شهرستان، می توانید گزینه‌های ارسال توسط پست، تیپاکس، باربری (سیر و سفر) و یا ارسال توسط هواپیمایی را انتخاب کنید. هزینه ارسال با توجه به وزن محموله و مسافت بعد از انجام پروژه به صورت حدودی محسابه و اعلام خواهد شد. (لازم به ذکر است هزینه ارسال سفارش از مجتمع چاپ کوفا تا دفاتر پست، تیپاکس، باربری (سیر و سفر)، و یا هواپیمایی بر عهده سفارش دهنده می باشد.)