نظارت، تضمین کیفیت و رضایت مشتری

در چاپ کوفا با به‌کارگیری امکانات سخت افزاری و نرم افزاری روز دنیا و با نظارت کارشناسان حوزه چاپ با بیش از ده سال سابقه مستمر نظارت چاپ برندهای معتبر، تمامی تلاش خود را در جهت اطمینان از بالاترین کیفیت و خروجی ممکن به کار خواهیم بست.

در کوفا بر روی تمامی فایل‌های ارسال شده از سوی کاربران بررسی‌های لازم انجام خواهد شد تا فایل‌های شما جهت چاپ و صحافی بدون اشکال باشد. در صورت نیاز به اصلاح، اگر امکان اصلاح آن در کوفا وجود داشته باشد آن را اصلاح نموده و در غیر این صورت با شما برای برطرف نمودن مشکل تماس خواهیم گرفت.

به دلیل انجام تمامی مراحل پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ در چاپخانه کوفا و عدم برون‌سپاری یک پروژه چاپی توانسته‌ایم به درستی بر همه مراحل چاپ از لحاظ کیفی، نظارت کامل داشته و زمان انجام و تحویل یک پروژه چاپی را نیز به درستی مدیریت نماییم.

تعریف پروفایل‌های رنگی با توجه به نوع کاغذ، تهیه مواد اولیه با کیفیت، استفاده از دستگاه های به روز که بتوانند طیف گسترده‌تری از گاموت‌های رنگی را پشتیبانی نمایند، کالیبراسیون به موقع دستگاه‌های حرفه‌ای چاپ، فعالیت ناظر چاپ، خروجی مناسب با توجه به استاندارد‌های رنگی و نیز تعریف قالب فایل خروجی تنها قسمتی از تنظیماتی است که باعث خروجی با کیفیت می‌شود. 

 

             

 

واحد کنترل کیفی و نظارت چاپ

حفظ استانداردهای کیفی تعیین شده سازمانی

کنترل مواد اولیه

بررسی و تصحیح مشکلات احتمالی پیش از چاپ

کنترل و نظارت حین فرآیند تولید (چاپ، صحافی و ...)

افزایش بازده کیفی

بهبود فرایند کاری

افزایش بهره‌وری سازمانی