مشاوره فنی چاپ

مشاوره فنی چاپ

مجتمع چاپ کوفا در راستای هدف "آسان کردن روند چاپ" برای شما مشتریان عزیز، انتخاب مناسب‌ترین روش چاپ و راه‌ حل‌های موثر را در جهت کاهش هزینه را به شما نشان داده و می‌کوشد تا در بالاترین کیفیت ممکن پروژه‌های شما را به چاپ برساند.

 

انتخاب متریال مناسب چاپ:

در مرحله‌ی اول و پیش از ثبت سفارش انتخاب متریال مناسب اهمیت بسزایی دارد، زیرا انتخاب درست می‌تواند سبب افزایش کیفیت خروجی چاپ و یا بالعکس شود. اگر شناخت کافی بر متریال‌های چاپی را ندارید مشاوران ما میتوانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند تا به یک انتخاب متناسب با طرحتان برسید.

آشنایی با نکات فنی چاپ:

علاوه بر انتخاب متریال مناسب، در نظر گرفتن نکات فنی چاپ نیز، در یک خروجی موفق و با کیفیت اهمیت دارد. شما می‌توانید نکات فنی مانند اضافه رنگ، سایزبندی‌ها، خروجی‌های مناسب برای چاپ و... در سایت کوفاپرینت را مطالعه کنید. آشنایی داشتن با نکات فنی چاپ می‌تواند سبب کمتر شدن خطاهای چاپی شود. از این جهت مشاوران ما کمک می‌کنند تا بتوانید به انتخاب درستی در این زمینه برسید.

شما می‌توانید در زمینه‌های مختلف چاپی نطیر خدمات افست، دیجیتال، فضای داخلی، خارجی، سازه‌های نمایشگاهی و صحافی از مشاوران ما در تخصص مربوطه راهنمایی لازم را بگیرید، تا در خروجی نهایی با کمترین خطا، به بهترین کیفیت برسید.

 

شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا  این لینک با مشاوران ما در ارتباط باشید.

80 42 17 88 021 | 20 81 39 88 021 | 21 81 39 88 021 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 عصر پنجشنبه‌ها از 9 الی 13 پاسخگوی شما هستیم.