خدمات شبانه روزی چاپ برای سفارشات فوری

ساعت کاری مجموعه در بخش سفارشات از شنبه تا چهارشنبه 9 الی 18 و پنجشنبه‌ها 9 الی 13 می‌باشد. اما اگر صبح فردا جلسه دارید، یا نیازمند چاپ فوری برای رونمایی نمایشگاهتان می‌باشید و یا دانشجو هستید و پروژه‌تان را فردا باید تحویل دهید، نگران نباشید! کافیست تا قبل از ساعت 18 با ما تماس گرفته و سفارشتان را ثبت نمایید.

ساعات کاری ما برای بخش کارگاه از ساعت 9 صبح الی 19 و بخش سفارشات از ساعت 9 صبح الی 18 می‌باشد. در تلاشیم در آینده‌ای نزدیک بتوانیم بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما مشتریان عزیز باشیم. اما در حال حاضر در راستای ارائه خدمات و ثبت سفارش برای سفارشات فوری، می‌توانید به دو شیوه زیر عمل نمایید: 

 

ثبت و ارسال فایل قبل از ساعت 18:

1) ارسال فایل توسط شما

2) دریافت فاکتور و پرداخت مبلغ سفارش

3) انجام پروژه

4) تحویل پروژه بر اساس زمانبندی

 

ثبت سفارش قبل از ساعت 18 و ارسال فایل بعد از ساعت 18:

1) ثبت سفارش قبل از ساعت 18 (نوع و تعداد کار، زمان ارسال فایل و زمان تحویل)

2) دریافت فاکتور و پرداخت مبلغ سفارش

3) ارسال فایل توسط شما (به صورت یک جا و یا بخش بخش بعد از ساعت 18)

4) انجام پروژه

5) تحویل پروژه بر اساس زمانبندی

 

روش ثبت سفارشات فوری که باید در روزهای تعطیل و یا اولین روز بعد تعطیلات ارسال گردند نیز به صورت بالا می باشد. توجه داشته باشید برای انجام و تحویل سفارشات فوری بعد از تایم اداری یا در روزهای تعطیل حتما با کارشناسان ما تماس تلفنی و هماهنگی لازم را داشته باشید. در صورت عدم تماس تلفنی با واحد سفارشات برای سفارشات فوری، سفارشات بعد از ساعت اداری، ساعت 9 صبح روز بعد و درصورت تعطیل بودن، ساعت 9 صبح روز بعد از تعطیلات دریافت خواهند شد.