سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

     

 

1) جمع‌آوری، پردازش و استفاده از اطلاعات شخصی

مجتمع چاپ کوفا ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران قائل است، برای خرید یا استفاده از برخی امکانات این وبسایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به آنها ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل کاربر، مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های مجتمع چاپ کوفا (کانون آگهی و تبلیغاتی ارتباط تصویر پاسخ) قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، بنا به درخواست مشتریان حقوقی فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های کوفا از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مجتمع چاپ کوفا جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. مجتمع کوفا در جهت امنیت بیشتر، اطلاعات سفارش شما را از حافظه سرور به حافظه هارد دیسک منتقل می‌کند. داده‌های چاپی بر روی این حافظه‌ها برای مدت یک سال نگه‌داری نموده، به غیر از شماره سفارش، داده‌های چاپی شامل داده‌های مشتریان یا دیگر اطلاعات شخصی نمی‌شود (که البته شماره سفارش بخشی از نام فایل چاپی است). بر این اساس که احتمال شناسایی مشتری از طریق شماره سفارش وجود دارد، پس در این صورت کوفا با حافظه‌ی چنین اطلاعات چاپی مطابق با مفاد قانون حفاظت از داده‌ها رفتار خواهد نمود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و مجتمع چاپ کوفا تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین مجتمع چاپ کوفا ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وبسایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه کوفا را در پروفایل خود لغو کنند.

 

2) ارسال اطلاعات شخصی به غیر

ما تنها آن دسته از اطلاعاتی که برای ارسال محصولتان ضرورت دارد را به شرکت حمل کالا یا مامور تحویل ارسال می‌کنیم.

 

3) استفاده از کوکی‌ها

بدون پذیرفتن کوکی‌ها هم می‌شود سایت را مشاهده کرد. با این حال خاطر‌نشان می‌کنیم که عملگر Basket و ثبت سفارش در سایت تنها با فعال ساختن کوکی‌ها امکان پذیر است. کوکی ها فایل‌های Text مختصری هستند که وقتی شما صفحات سایت را مشاهده میکنید و آنها روی مرورگر ویندوز و همچنین حافظه سیستم شما دخیره می‌گردند، کامپیوتر شما را به عنوان یک کاربر مشخص به سرور ما معرفی می کنند. از کوکی ها می‌توان به‌منظور شناسایی آدرس پروتکل اینترنت و همچنین افزایش سرعت وقتی که در حال مشاهده سایت هستید و یا می‌خواهید مجددا وارد سایت شوید استفاده کرد. در هنگام بازدید شما از وبسایت کوفا، کوکی‌های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وبسایت بر روی کامپیوتر شما نصب می‌شود. این کوکی‌ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن شما نخواهند شد. مهمترین استفاده این کوکی‌ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب به آن‌ها خواهد بود. شما می‌توانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که کوکی‌ها را نپذیرد، اما این کار باعث می شود استفاده شما از سایت با محدودیت‌هایی مواجه شود. خواهش ما از شما این است که به ما اعتماد کنید و با خیالی آسوده از این که کوکی ها شامل هیچ گونه استفاده از اطلاعات شخصی شما نمی‌شود و همچنین هیچ ویروسی کامپیوتر شما را تهدید نخواهد کرد، آن‌ها را فعال کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از کوکی‌ها بدست آورید، می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید: http://www.allaboutcookies.org.

 

4) استفاده از نرم‌افزارهای تحلیلی

این وبسایت از Google Analytics که یک سرویس آنالیز شده توسط شرکت گوگل می‌باشد استفاده می‌کند. Google Analytics حاوی کوکی‌هایی به شکل فایل‌های Text می‌باشد که به وبسایت در تحلیل چگونگی استفاده کاربران از آن کمک می‌کند. اطلاعات به‌وجود آمده توسط کوکی‌ها برای استفاده شما در وبسایت (شامل آدرس IP) توسط گوگل ذخیره می‌شوند. گوگل از این اطلاعات برای محاسبه میزان استفاده شما از وبسایت، تجزیه و تحلیل گزارشات از فعالیت‌های وبسایت برای اپراتورها، فراهم آوردن سایر سرویس‌های مرتبط با فعالیت‌های سایت و استفاده‌های اینترنتی بهره می‌گیرد. شما می‌توانید با انتخاب تنظیمات مناسب برای مرورگرتان، از ورود کوکی‌ها به سیستم‌تان جلوگیری کنید، ولی به خاطر داشته باشید که در این‌صورت امکان استفاده از تمامی امکانات سایت را نخواهید داشت. با استفاده از این وبسایت، شما پردازش اطلاعاتتان توسط گوگل را بنا به دلایل فوق می‌پذیرید.

 

5) استفاده از پلاگین‌‌های (افزونه‌ها) شبکه‌های اجتماعی

آپارات، کلوپ، تلگرام، اینستاگرام، لینکدین، فیس بوک،گوگل پلاس،توئیتر این صفحه‌ی اینترنتی از افزونه‌ها یا همان پلاگین‌های اجتماعی (یا صرفا پلاگین) بهره می‌برد که توسط هر یک از کمپانی ها اداره می‌شوند. اگر می‌خواهید که از هدف و گستره‌ی اکتساب داده‌ها، پردازش بیشتر و استفاده از داده‌ها توسط شبکه‌های اجتماعی مطلع شوید و همچنین می‌خواهید که به منظور حفاظت از حریم شخصی‌تان از حقوق‌تان و گزینه‌های شخصی‌سازی در این حوزه آگاهی کسب کنید، به راهنمایی حفاظت داده‌های هر یک از شبکه های اجتماعی رجوع کنید.

 

6) امنیت داده‌ها

ما با انجام اقدامات فنی و سازمانی از امنیت وبسایت‌ خود و دیگر سامانه‌ها در برابر آسیب، خرابی، دسترسی، دستکاری یا توزیع توسط افراد غیرمجاز و بی‌صلاحیت حفاظت می‌کنیم. حساب مشتریان تنها با وارد کردن رمز عبور شخصی آنها قابل دسترسی است. شما همیشه باید اطلاعات را محرمانه‌ نگه دارید و به محض اینکه کار دیگری با سایت ما ندارید، پنجره‌ی مرورگرتان را ببندید، مخصوصا اگر از رایانه‌ای استفاده می‌کنید که دیگران هم به آن دسترسی داشته باشند. در بعضی از پنجره‌ها روی رایانه‌تان وب باگ (Web Bug) نصب می‌کنیم تا در صورتی که با آن به این سایت دسترسی پیدا کرده باشید امکان شناسایی رایانه‌تان را داشته باشیم یا از آن برای اطلاع از چگونگی دریافت فعالیت‌های تبلیغاتی کاربران استفاده کنیم. این اطلاعات، ناشناس باقی می‌ماند و به اطلاعات شخصی روی رایانه‌ی کاربران یا پایگاه داده‌ها ارتباطی نخواهد داشت. به منظور غیرفعال کردن وب باگ از روی صفحات سایت می‌توانید از ابزارهایی مانند Webwasher یا Bugnosys استفاده کنید. در صورت نداشتن رضایت‌ آشکار و صریحی از شما، ما هیچ‌گاه بدون اطلاع قبلی از وب باگ‌ها برای انجام فعالیت‌های به شرح زیر استفاده نمی‌کنیم:

  • جمع‌آوری اطلاعات شخصی راجع به شما.
  • ارسال چنین اطلاعاتی به طرف ثالث ارائه‌کننده‌ی خدمات و برنامه‌های بازاریابی.

 

مجتمع چاپ کوفاهویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

مجتمع چاپ کوفا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.