فرم استعلام قیمت و سفارش چاپ افست

بازگشت
 

چاپ افست پاکت A4 و پاکت ملخی (قالب استاندارد)

امکان چاپ پاکت در ابعادهای مختلف و به صورت اختصاصی در مجتمع چاپ کوفا فراهم است، برای چاپ پاکت و سربرگ ابعادهای استانداردی وجود دارد. عموماً برای چاپ سربرگ از ابعادهای A4 و A5 استفاده می‌کنند. برای چاپ پاکت می‌توانید از قالب‌های آماده موجود در مجتمع کوفا استفاده کنید. برای مشاده قالب‌های آماده پاکت کلیک کنید.

چاپ افست ست اوراق اداری:

ست اوراق اداری یکی از اجزای کاربردی است که تمامی شرکت‌ها از آن برای مکاتبات روزانه‌شان استفاده می‌کنند. استفاده از سربرگ و پاکت زیبا سبب می‌شود که در اولین ارتباط نام برند شما در ذهن مشتری یا همکارانتان بماند، این روش می‌تواند اولین قدم در جهت برندسازی شما باشد. پاکت و سربرگ از اجزای مهم ست اوراق اداری هستند.

متریال مناسب:

انتخاب متریال مناسب اهمیت زیادی دارد، برای سربرگ و پاکت باید از متریالی استفاه کرد که امکان دستی نوشتن روی آن فراهم باشد، کاغذ تحریر که در گرماژهای مختلف 80، 100، 120 موجود است از گزینه‌های مناسب برای چاپ پاکت و سربرگ می‌باشد.

چاپ پاکت افست:

در چاپ پاکت به شیوه‌ی افست محدودیتی در فضای چاپی پاکت وجود ندارد و می‌توان از تمام فضای پاکت برای چاپ استفاده کرد، زیرا در شیوه‌ی افست ابتدا طرح پاکت بر روی کاغذی که گسترده است چاپ می‌شود و بعد به سراغ مرحله‌ی پاکت سازی می‌روند.